Disco wieczór niespodzianek

Ten listopadowy wieczór w „Pleciudze” będzie wieczorem niespodzianek...
piątek 3 listopada o 19.00
 
Ten listopadowy wieczór w „Pleciudze” będzie wieczorem niespodzianek.
Jedną z atrakcji towarzyszących spektaklowi będzie losowanie zaproszeń przygotowanych przez Escape Room Escapada oraz zaproszeń na kolację do kawiarnio-księgarni "Między wierszami". Ale to nie wszystko…
Zarezerwuj bilet na „Disco macabre” – 3 listopada o 19.00. 
Listopad może być zaskakujący w rytmie disco!
 
„Disco macabre” to prześmiewcza, pełna nieczęstochowskiego humoru i bezlitośnie kpiąca ze współczesnego świata opowieść o discopolowym tańcu ze śmiercią.
Disco polo jest dobre na wszystko! Na wesele, na jubileusz, na imprezę integracyjną... na stypę? Czemu nie! Zespół ONE TAKT zagra discopolowe rytmy w każdej sytuacji. Nawet gdy stanie przed ponurym DJ-em Charonem i jego mrocznym chórkiem The Cerbers. Chociaż wtedy mogą się zacząć problemy... Zaraz, zaraz, hardrockowa „Jesteś szalona”? „Czarne oczy” i death metal? „Ona tańczy dla mnie” w wersji reggae? Czy ONE TAKT poradzi sobie z takim wyzwaniem i zdoła przebłagać podziemnych bogów, którzy najwidoczniej mają nieco odmienny muzyczny gust?
 
„Disco macabre” to prześmiewcza, pełna nieczęstochowskiego humoru i bezlitośnie kpiąca ze współczesnego świata opowieść o discopolowym tańcu ze śmiercią. To także spotkanie z najbardziej pogardzanym gatunkiem muzycznym w najbardziej zaskakujących aranżacjach. Odważ się! Wsiądź z nami do łódki i zaśpiewaj „Białego misia” na środku Styksu!
 
„Disco macabre”, impreza zamknięta, wstęp wyłącznie za okazaniem obola (biletu). Gospodarz: DJ Charon. Muzyka: ONE TAKT. Patronat: Teatr Lalek „Pleciuga”.
 
Uwaga: The Cerbers nie gwarantują karaoke, kawy ani kół ratunkowych.

udostępnij

polecamy

newsletter
aktualności

Gdy wybijał dziewiątą, ukazywało się dziewięć muz, jedna była przydzielona do astronomii, druga do archiwum, a reszta do teatru.