Disco wieczór niespodzianek

Ten listopadowy wieczór w „Pleciudze” będzie wieczorem niespodzianek...
piątek 3 listopada o 19.00
 
Ten listopadowy wieczór w „Pleciudze” będzie wieczorem niespodzianek.
Jedną z atrakcji towarzyszących spektaklowi będzie losowanie zaproszeń przygotowanych przez Escape Room Escapada oraz zaproszeń na kolację do kawiarnio-księgarni "Między wierszami". Ale to nie wszystko…
Zarezerwuj bilet na „Disco macabre” – 3 listopada o 19.00. 
Listopad może być zaskakujący w rytmie disco!
 
„Disco macabre” to prześmiewcza, pełna nieczęstochowskiego humoru i bezlitośnie kpiąca ze współczesnego świata opowieść o discopolowym tańcu ze śmiercią.
Disco polo jest dobre na wszystko! Na wesele, na jubileusz, na imprezę integracyjną... na stypę? Czemu nie! Zespół ONE TAKT zagra discopolowe rytmy w każdej sytuacji. Nawet gdy stanie przed ponurym DJ-em Charonem i jego mrocznym chórkiem The Cerbers. Chociaż wtedy mogą się zacząć problemy... Zaraz, zaraz, hardrockowa „Jesteś szalona”? „Czarne oczy” i death metal? „Ona tańczy dla mnie” w wersji reggae? Czy ONE TAKT poradzi sobie z takim wyzwaniem i zdoła przebłagać podziemnych bogów, którzy najwidoczniej mają nieco odmienny muzyczny gust?
 
„Disco macabre” to prześmiewcza, pełna nieczęstochowskiego humoru i bezlitośnie kpiąca ze współczesnego świata opowieść o discopolowym tańcu ze śmiercią. To także spotkanie z najbardziej pogardzanym gatunkiem muzycznym w najbardziej zaskakujących aranżacjach. Odważ się! Wsiądź z nami do łódki i zaśpiewaj „Białego misia” na środku Styksu!
 
„Disco macabre”, impreza zamknięta, wstęp wyłącznie za okazaniem obola (biletu). Gospodarz: DJ Charon. Muzyka: ONE TAKT. Patronat: Teatr Lalek „Pleciuga”.
 
Uwaga: The Cerbers nie gwarantują karaoke, kawy ani kół ratunkowych.

udostępnij

polecamy

newsletter
aktualności

Teatr jest najważniejszą rzeczą na świecie, gdyż tam pokazuje się ludziom,
jakimi mogliby być, jakimi pragnęliby być, choć nie mają na to odwagi, i jakimi są.