„Nie dość blada królewna” i „Rosnę” walczą o Bursztynowy Pierścień dla najlepszego spektaklu, a Katarzyna Klimek i Krzysztof Tarasiuk – dla najlepszego aktora!">

Głosuj na Pleciugę w drugim etapie „Bursztynowego Pierścienia”!

„Nie dość blada królewna” i „Rosnę” walczą o Bursztynowy Pierścień dla najlepszego spektaklu, a Katarzyna Klimek i Krzysztof Tarasiuk – dla najlepszego aktora!
Do drugiego etapu plebiscytu „Bursztynowy Pierścień” przeszły dwa spektakle Pleciugi: „Nie dość blada królewna” i „Rosnę”! Dziękujemy wszystkim, którzy głosowali na Pleciugę!

W drugim etapie „Nie dość blada królewna” i „Rosnę” będą walczyć z ośmioma spektaklami z innych teatrów. To od Was zależy, czy jedno z przedstawień Pleciugi zdobędzie w tym roku Bursztynowy Pierścień!
 
Do 27 listopada można głosować na najlepszy spektakl sezonu artystycznego 2015/2016. Pod numer 7248 wyślijcie SMS o treści: BURSZTYN, kropka, numer spektaklu:
„Nie dość blada królewna” – BURSZTYN.4
„Rosnę” – BURSZTYN.8
 
Aby zagłosować na aktora Pleciugi, pod numer 72051 wyślijcie SMS o treści: BURSZTYN, kropka, numer przypisany artyście:
Katarzyna Klimek (za rolę królowej Tamiry w „Nie dość bladej królewnie” – BURSZTYN.11
Krzysztof Tarasiuk (za rolę Aniołka w „Rosnę”) – BURSZTYN.20
 
Poza tym w środy i piątki w „Kurierze Szczecińskim” zamieszczane są kupony do głosowania – wystarczy wpisać tytuł wybranego spektaklu i wysłać kupon na adres „Kuriera” („Kurier Szczeciński”, plac Hołdu Pruskiego 8, 70-550 Szczecin) lub wrzucić go do skrzynki znajdującej się przy wejściu do budynku redakcji.
 
Nie czekajcie! Głosujcie na „Nie dość bladą królewnę” i „Rosnę” oraz na Katarzynę Klimek i Krzysztofa Tarasiuka!

udostępnij

polecamy

newsletter
aktualności

W filmie premiera oznacza, że wszystko jest skończone, możesz już tylko usiąść w fotelu i patrzeć.
A w teatrze to dopiero początek.