Warsztaty dla dzieci i dorosłych

Już w sobotę rozpocznie się Teatralny Ty-Dzień Dziecka! Są jeszcze miejsca na warsztaty!

Teatralny Ty-Dzień Dziecka to szereg interaktywnych działań, wśród których znajdą się prezentacje przedstawień: 2 premier Pleciugi
i 6 spektakli zagranicznych, warsztaty dla różnych grup wiekowych: najnajów, dzieci i ich rodziców – koncentrujące się na tematyce związanej z emocjami; w programie znajdą się także wystawy, spotkania, relacje filmowe, publikacje wydawnictw, konkurs na plakat.

SĄ JESZCZE MIEJSCA NA WARSZTATY!

dla najnajów (dzieci od 1 do 3 lat):
KOLORY EMOCJI
to spotkanie oparte na sensorycznych zabawach, dających dzieciom możliwość do aktywnego uczestnictwa w kreowaniu sytuacji warsztatowej.

terminy: 
sobota 19 maja o 10.00
niedziela 20 maja o 10.00 i 11.30

dla dzieci i dorosłych:
W ŚWIECIE BAŚNIOWYCH EMOCJI
Zajęcia będą miały dwuetapową formułę: pierwszym etapem będą wspólne zabawy dzieci i rodziców/opiekunów, wprowadzające w temat emocji, pokazujące, w jaki sposób poprzez ruch można je wyrazić. 
Drugi etap to praca w dwóch osobnych grupach: dzieci, pod kierunkiem instruktorki – graficzki Kai Depty-Kleśty – będą pracować nad wizualnym przedstawieniem emocji, wykorzystując symbole i kolory. 
Dorośli pod kierunkiem prowadzących z Psychologicznego Koła Naukowego „Psyche”, działającego w Wyższej Szkole Humanistycznej TWP w Szczecinie, pracować będą metodą psychodramy, poprzez to działanie ucząc się rozpoznawać dziecięce emocje, nazywać je i efektywnie z nimi pracować, jednocześnie poznając procesy emocjonalne, które związane są ze sposobem przeżywania baśni przez dzieci.

terminy:
wtorek 22 maja o 17.15 - dla dzieci od 4 do 6 lat i dorosłych
środa 23 maja o 17.15 - dla dzieci od 4 do 6 lat i dorosłych
czwartek 24 maja o 17.15 - dla dzieci od 6 do 10 lat i dorosłych
piątek 25 maja o 17.15 - dla dzieci od 6 do 10 lat i dorosłych


ZAPISY I BILETY
Biuro Obsługi Widzów
tel. 91 433 58 04

ZAPRASZAMY!

udostępnij

polecamy

newsletter
aktualności

Dzieci bzdurzą i - że tak powiem - chcą być bzdurzone.
Potem im to przechodzi. Któremu nie przejdzie... zostaje poetą.