oraz Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki w Opolu zapraszają do wspólnej inicjatywy pn. "Moc pomagania - lalki do pocieszania"">

WARSZTATY. MOC POMAGANIA - LALKI DO POCIESZANIA

Fundacja "Dr Clown" oraz Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki w Opolu zapraszają do wspólnej inicjatywy pn. "Moc pomagania - lalki do pocieszania" Celem akcji jest zorganizowanie w pracowniach plastycznych teatrów, rodzinnych warsztatów plastycznych, w trakcie których powstaną różnorodne lalki. Zostaną one przekazane małym pacjentom, przebywającym na  dziecięcych oddziałach szpitalnych. Zanim lalki trafią do dzieci w szpitalach zostaną zaprezentowane na wystawie podczas "Festiwalu Uśmiechu" w Opolu - wydarzenia towarzyszącego Ogólnopolskiemu Festiwalowi Teatrów Lalek. Na autorów najładniejszych lalek czekają nagrody.
Włączając się do tej akcji,  zapraszamy na 2-dniowe rodzinne warsztaty plastyczne, które odbędą się  w dniach 13 kwietnia (sobota) o godz.15.00 oraz 14 kwietnia (niedziela) o godz. 11.00 w sali edukacyjnej naszego teatru.
Do udziału w warsztatach zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 10 lat. 
Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc prosimy o wcześniejsze zapisy, które prowadzi Magdalena Bogusławska - tel. 91 44 55 114; e-mail: edukacja@pleciuga.pl

Serdecznie zapraszamy!udostępnij

polecamy

newsletter
aktualności

Gdy wybijał dziewiątą, ukazywało się dziewięć muz, jedna była przydzielona do astronomii, druga do archiwum, a reszta do teatru.