TEATR PRZYJAZNY OSOBOM Z DYSFUNKCJĄ WZROKU

Teatr Lalek „Pleciuga” w Szczecinie w ramach przełamywania barier związanych z dostępnością kultury dla osób z dysfunkcją wzroku serdecznie zaprasza dorosłych widzów na spektakl „Tłumacz snów”.
 
Stworzona na podstawie jednego z najpopularniejszych dzieł Shakespeare'a „Sen nocy letniej” sztuka teatralna przepełniona jest muzyką, światłem i ruchem co sprawia, że widz znajduje się w magicznym świecie pomiędzy snem a jawą.
 Dla widzów z dysfunkcją wzroku i ich opiekunów Teatr przygotował miejsca w pierwszym rzędzie oraz możliwość wejścia za kulisy przed spektaklem i dotknięcia rekwizytów oraz scenografii.
 Spektakle odbędą się: 05 maja o godzinie 18.00 oraz 07 czerwca o godzinie 19:00.
 Rezerwacje miejsc na powyższy spektakle należy dokonywać w Biurze Obsługi Widza Teatru „Pleciuga”  pod numerem: 91 433 58 04 lub 91 44 55 111
 Bilety należy odbierać najpóźniej na tydzień przed datą spektaklu.
 Chęć wzięcia udziału w oprowadzaniu widzów za kulisami należy zgłosić najpóżniej tydzień przed spektaklem na adres: edukacja@pleciuga.pl w temacie wpisując Tłumacz snów.

* Oprowadzanie odbędzie się gdy zgłoszą się co najmniej trzy osoby z dysfunkcją
* Przy odbiorze biletów prosimy mieć dokument potwierdzający niepełnosprawność.
* Zniżka na cenę biletu obejmuje osobę niepełnosprawną oraz jednego opiekuna.

Zapraszamy i bądźmy w kontakcie!

udostępnij

polecamy

newsletter
aktualności

Gdy wybijał dziewiątą, ukazywało się dziewięć muz, jedna była przydzielona do astronomii, druga do archiwum, a reszta do teatru.