Teatralne półkolonie

Co roku w czasie wakacji oraz ferii zimowych zapraszamy na teatralne półkolonie. Przez dwa tygodnie dzieci przygotowują samodzielnie spektakl: tworzą scenariusz, scenografię, choreografię, komponują muzykę, uczą się ról, a także prowadzą działania promocyjne. Na zakończenie półkolonii odbywa się prezentacja przedstawienia w przestrzeni Pleciugi (scena, plac teatralny).

Teatralne półkolonie to dla dzieci szansa spędzenia wakacji lub ferii w wyjątkowy i kreatywny sposób. Udział w półkoloniach pobudza wyobraźnię młodych uczestników, uczy ich pracy w grupie i odpowiedzialności, a także zachęca do poszukiwania innych niż najpopularniejsze (komputer, gry, telewizja) sposobów spędzania wolnego czasu.

Informację o kolejnych półkoloniach teatralnych podajemy zawsze kilka tygodni wcześniej na stronie głównej Pleciugi oraz na Facebooku.Kontakt:
Magdalena Bogusławska
tel.: 91 44 55 114
e-mail: edukacja@pleciuga.pl
  • 2017-01-06

    Ferie zimowe 2017 w Pleciudze

    Miłośników teatru i dobrej zabawy zapraszamy do spędzenia tegorocznych ferii zimowych w Pleciudze! W trakcie dwutygodniowych warsztatów młodzi artyści będą tworzyć własne przedstawienie, do którego napiszą scenariusz, zaprojektują i wykonają scenografię oraz skomponują oprawę muzyczną. Zaprezentują też efekty swojej pracy aktorskiej na profesjonalnej scenie. Zajęcia odbywać się będą od 13 do 24 lutego... więcej

polecamy

newsletter
aktualności

Ak­tor po­winien mieć coś do po­wie­dze­nia, na­wet jeśli ma niemą rolę.