Warsztaty dla najnajów

Zapraszamy 26 lutego o godzinie 10.00 i 1 marca o godzinie 10.30 i 11.45.
W bardzo odległej krainie skutej lodem mieszkał stwór, którego serce spowite było chłodem. 
Nikogo nie kochał, nikt go nie obchodził, tylko o swoje wygody w życiu zachodził. Straszył wszystkich przybyszy, każdego od siebie odpychał, ciągle tylko narzekał, i że jest samotny ciągle wzdychał. Razu pewnego papuga Ara Falafala go odnalazła, i pomimo dziwnych dźwięków wcale nie odlazła. Przez grubą bryłę lodu kolory zobaczyła, i gdzieś na dnie serca bardzo się poruszyła. Ja Ciebie przyjacielu miłości radością rozmrożę, pokażę kolory świata i wszystkie twe smutki na bok odłożę.
Zapraszamy widzów do lat 3 do przeżycia wspólnej przygody z Papugą Arą Faląfalą. Wspólnie odwiedzimy stwora z dalekiej krainy i obdarzymy go radością życia.

26 lutego o godzinie 10.00 i 1 marca o godzinie 10.30 i 11.45.
Spotkanie poprowadzi Agnieszka Kołodziejczyk-Królik - pedagożka, animatorka, twórczyni przestrzeni Zabawa Rozwija, trenerka Cyrku Zodiak. W pracy z dziećmi kieruje się dziecięcą ciekawością i potrzebą doświadczania świata, kreuje sytuacje w które wchodzi razem z najnajami pełna otwartości na to co ich spotka.
--
Magdalena Bogusławska edukacja teatralna tel. 91 44 55 114 edukacja@pleciuga.pl

udostępnij

polecamy

newsletter
aktualności

Gdy wybijał dziewiątą, ukazywało się dziewięć muz, jedna była przydzielona do astronomii, druga do archiwum, a reszta do teatru.