Teatr Lalek Pleciuga poszukuje osób do pracy

Chcesz pracować w nietuzinkowym miejscu, w którym dużo się dzieje? Przyjdź do nas i stań się członkiem zespołu Pleciugi!

Poszukujemy osób na stanowiska:

BILETER-SZATNIARZ
Ważne na tym stanowisku są: wysoka kultura osobista, dyspozycyjność (praca w godzinach porannych, w weekendy – również w godzinach wieczornych), komunikatywność, dobra organizacja pracy.
Mile będzie widziana znajomość branży kulturalnej lub pracy z dziećmi. Chętnie przyjmiemy na to stanowisko studentów w wieku do 26 lat.

MONTER DEKORACJI
Teatr Lalek Pleciuga poszukuje pracownika na stanowisko monter dekoracji, na umowę o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy.


Osoby zainteresowane stanowiskiem BILETER-SZATNIARZ prosimy o przesłanie aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej: widz@pleciuga.pl do 1 października.

Osoby zainteresowane stanowiskiem MONTER DEKORACJI prosimy o przesłanie aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej: administracja@pleciuga.pl do 15 października.

 

W przypadku obu aplikacji prosimy o załączenie oświadczenia kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.


udostępnij

polecamy

newsletter
aktualności

Dzieci bzdurzą i - że tak powiem - chcą być bzdurzone.
Potem im to przechodzi. Któremu nie przejdzie... zostaje poetą.