Już dziś premiera belferska „Czarodziejów”

Premiera belferska „Czarodziejów”: spektakl, spotkanie z twórcami, rozmowa z pedagogami.
Piątek trzynastego może być dniem szczęśliwym – wystarczy wizyta w teatrze i trochę czarów.

W ramach premiery belferskiej czeka nas dzisiaj:

1) spektakl „Czarodzieje”;

2) spotkanie z twórcami spektaklu i pedagogami:
–) z autorem sztuki i reżyserem Wojciechem Kobrzyńskim oraz z odtwórcami głównych ról: Krzysztofem Tarasiukiem (Kajtusiem Czarodziejem) i Maciejem Sikorskim (królem Maciusiem);

–) z przedstawicielkami Szkoły Podstawowej nr 54 im. Janusza Korczaka w Szczecinie: dyrektor Iwoną Bogus oraz nauczycielkami: Beatą Gierczyńską, Lidią Wasilewską i  Anną Zdobylak;

–) ze współautorami najnowszego zeszytu metodycznego „Kocham teatr”: Beatą Gierczyńską (nauczycielką języka polskiego w Szkole Podstawowej nr 54 im. Janusza Korczaka w Szczecinie), Krzysztofem Pilarzem (wicedyrektorem Gimnazjum nr 34 w Szczecinie i nauczycielem matematyki), Ewą Szpakowską (nauczycielem dyplomowanym w Szkole Podstawowej nr 10 w Szczecinie), Lidią Wasilewską (nauczycielka języka polskiego w Szkole Podstawowej nr 54 im. Janusza Korczaka w Szczecinie) oraz  Anną Zdobylak (nauczycielką edukacji wczesnoszkolnej w Szkole Podstawowej nr 54 im. Janusza Korczaka w Szczecinie).

Spektakl rozpocznie się o godzinie 17.00, spotkanie – około godziny 18.15. spotkanie poprowadzi dr Barbara Popiel, sekretarz literacki Teatru Lalek „Pleciuga”.

Zapraszamy!

Fot. Piotr Nykowski POZA OKIEM

udostępnij

polecamy

newsletter
aktualności

Gdy wybijał dziewiątą, ukazywało się dziewięć muz, jedna była przydzielona do astronomii, druga do archiwum, a reszta do teatru.