Teatralny Podwieczorek

Teatralny Podwieczorek to cykliczne warsztaty plastyczno-czytelnicze dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym.

W sobotnie popołudnia spotykamy się w Pleciudze, by wspólnie rysować, malować, wycinać i naklejać. Tworzymy barwne, pomysłowe, niepowtarzalne plastyczne historie, które rozwijają wyobraźnię i kreatywność dziecka.
Podczas Podwieczorków słuchamy także książek, które specjalnie dla nas czytają aktorzy Pleciugi. Wybieramy książki interesujące, napisane pięknym językiem, przekazujące ważne wartości i pobudzające wrażliwość małych słuchaczy.

Sobotnie spotkania w Pleciudze to dla dzieci i dorosłych doskonałą okazja, by przeżyć małą artystyczną przygodę, spotkać się z dobrą literaturą i spędzić niezapomniane chwile w atmosferze wspólnej, rodzinnej zabawy.

Informację o każdym kolejnym Teatralnym Podwieczorku podajemy bezpośrednio na stronie głównej Pleciugi oraz na Facebooku.

Kontakt:
Magdalena Bogusławska
tel.: 91 44 55 114
e-mail: edukacja@pleciuga.pl
  • 2017-01-27

    Teatralny Podwieczorek: pomaluj swój świat... stopami!

    Młodych malarzy, którzy lubią trochę się pobrudzić, a także tych, którzy zazwyczaj tego unikają, ale bardzo chcą spróbować, zapraszamy na Teatralny Podwieczorek. Tym razem wspaniałe i niepowtarzalne dzieła powstaną przy pomocy... stóp! To właśnie stopami będziemy rysować , malować i odbijać. Dla nieco starszych artystów przygotowaliśmy profesjonalne blejtramy. Będzie można namalować prawdziwy obraz na płótnie. Wszystkim przypominamy o za... więcej

  • 2017-01-07

    Teatralny Podwieczorek: plastyczno-czytelnicza podróż po świecie barw

    Czy to nie czas na podwieczorek?... A pierwszy w nowym roku Teatralny Podwieczorek zapowiada się fantastycznie! I to w dosłownym znaczeniu.14 stycznia zapraszamy na rysunkowe święto wyobraźni. Na papierze wielkiego formatu będziemy rysować kolorowe historie, pełne małych bohaterów baśni, zwierząt, roślin, magicznych przedmiotów oraz codziennych i fantazyjnych zawijasów. Nasza wspólna barwna kolorowa praca będzie wyglądała może jak mandala, a ... więcej

na skróty

aktualności

polecamy

Ak­tor po­winien mieć coś do po­wie­dze­nia, na­wet jeśli ma niemą rolę.