Spotkania

W Pleciudze organizujemy także spotkania o charakterze edukacyjnym, kulturalnym, artystycznym i rozrywkowym.

Zwiedzanie teatru
Zwiedzanie teatru odbywa się ramach obchodów Dnia Dziecka, działań wchodzących w skład projektów oraz przy innych okazjach. Dzieci, oprowadzane przez aktorów lub pracowników działu artystycznego i działu edukacji, mają wówczas możliwość zobaczyć dużą scenę, salę kameralną i Salę Prób od kulis, zwiedzić pracownię plastyczno-konstrukcyjną oraz magazyn lalek.


Kiermasz Książki Przeczytanej
Kilka razy w roku w naszym teatrze odbywa się Kiermasz Książki Przeczytanej, którego organizatorami są: SzczecinCzyta.pl, Szczecin dla Dzieci oraz Teatr Lalek "Pleciuga".

Kiermasz Książki Przeczytanej to niepowtarzalna szansa, by znaleźć książkę dla siebie i dla dziecka. Osoby zainteresowane mogą także wystawić na kiermaszu stoisko z własnymi książkami (po wcześniejszym wysłaniu zgłoszenia do organizatorów i otrzymaniu potwierdzenia o przyznaniu miejsca na stoisko).

Udział w Kiermaszu Książki Przeczytanej jest bezpłatny.

Dane kontaktowe i regulamin podajemy podczas kolejnych edycji.


Urodzinki
Czy Twoje dziecko chciałoby przeżyć wyjątkowe urodziny w  wyjątkowym miejscu? Pragniesz spełnić urodzinowe marzenie córki lub syna? A może po prostu chcesz choć raz urządzić takie przyjęcie, którego organizacja nie będzie zbyt męcząca, natomiast efekt - radość i satysfakcja małych gości - okaże się stuprocentowa?

Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiedź brzmi "Tak" - zapraszamy do Pleciugi! U nas możesz przygotować przyjęcie urodzinowe, które zapisze się w pamięci Twojego dziecka!

Cena: 18 złotych od dziecka.

Kontakt:
Magdalena Bogusławska
tel.: 91 44 55 114
e-mail: edukacja@pleciuga.pl

na skróty

aktualności

polecamy

W filmie premiera oznacza, że wszystko jest skończone, możesz już tylko usiąść w fotelu i patrzeć.
A w teatrze to dopiero początek.