Pleciugomaniacy

Turniej Teatralny "Pleciugomaniacy" skierowany jest do uczniów gimnazjów. Jego cele to pogłębianie wiedzy o teatrze, rozwijanie wyobraźni i wrażliwości estetycznej oraz stworzenie przyjaznej przestrzeni dla twórczej aktywności nastolatków.

Turniej organizowany jest co roku i trwa od marca do maja. Kilkuosobowe drużyny biorą udział w trzech etapach, podczas których muszą się wykazać wiedzą o teatrze i umiejętnościami aktorskimi oraz zrealizować samodzielne projekty teatralne.

Wszystkie etapy Pleciugomaniaków odbywają się w Teatrze Lalek "Pleciuga".

Szczegółowe informacje o zasadach uczestnictwa i przebiegu turnieju znajdują się w regulaminie. Aby zgłosić swoją drużynę, należy wypełnić kartę zgłoszenia i przesłać ją na adres edukacja@pleciuga.pl.

Uwaga! Już wkrótce rozpocznie się nabór zgłoszeń do nowej edycji Pleciugomaniaków!

Kontakt:
Magdalena Bogusławska
tel.: 91 44 55 114
e-mail: edukacja@pleciuga.pl
  • 2017-03-12

    Czas na PLECIUGOMANIAKÓW!

    Zapraszamy uczniów i nauczycieli szkół podstawowych do wzięcia udziału w turnieju teatralnym PLECIUGOMANIACY, organizowanym przez Teatr Lalek "Pleciuga" oraz szczeciński oddział Stowarzyszenia Nauczycieli Polonistów. Na wszystkich czekają niespodzianki oraz niezapomniane chwile w "Pleciudze".Szczegółowe informacje o zasadach uczestnictwa i przebiegu turnieju znajdują się w regulaminie.... więcej

na skróty

aktualności

polecamy

Ak­tor po­winien mieć coś do po­wie­dze­nia, na­wet jeśli ma niemą rolę.